Baterie kuchenne i umywalkowe

Jesteś fanem przyszłościowych rozwiązań? Urządzasz teraz mieszkanie? Fantastycznie! Oto kilka porad dotyczących takich zakupów, jak baterie łazienkowe i kuchenne.Bateria umywalkowa bezdotykowa to cud techniki. Widząc tę nazwę na pewno zastanawiasz się, co też może ona oznaczać. To łatwe – zwyczajny kran posiada pokrętła, dzięki którym odkręca się wodę. Bateria umywalkowa bezdotykowa dostała zupełnie inne, innowacyjne rozwiązanie.
Włączona w całość fotokomórka wie, kiedy dajesz dłonie pod kran i strumień leci. Na dodatek zawsze ma odpowiednią temperaturę, jeśli oczywiście wcześniej taką ustawisz. Bateria umywalkowa bezdotykowa daje wielką oszczędność na opłatach za wodę, gdyż kiedy wyjmiesz ręce z umywalki, woda przestaje płynąć. Nie ma zatem ryzyka, że zostawisz nieuważnie lecącą wodę i zabulisz za zużycie, albo w najgorszym razie zalejesz swoje cztery kąty. Takie mądre oprzyrządowanie da radę zarówno w pomieszczeniu z wanną, jak i kuchni. Bezdotykowe rewelacyjnie spełnią swą funkcje i ułatwią robotę przy robieniu jedzenia.

Potrzebna ci dobra bateria wannowa? Oto kilka porad. Zrób skrupulatne pomiary metrażu twojej łazienki, a następnie wejdź do internetu i do Google wklep sformułowanie „bateria wannowa sprzedaż”. Dostaniesz oferty od kilkudziesięciu różnych sklepów, więc wybór nie będzie taki łatwy, jak mógłby się wydawać. Aby umilić nieco tę kwestię, w dalszej części tekstu wskazujemy dwie marki, na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę, kiedy będziesz nabywał baterie do łazienki.

O ile potrzebujesz sprawdzonych marek, zobacz stronę internetową firmy Hansgrohe. Artykuły tego dostawcy znajdziesz w ofercie hurtowni oraz na witrynie internetowej marki. Wartym uwagi producentem jest też Ferro Baterie.


Może zainteresują ciebie także

Jak pielęgnować armaturę?

Łazienka, bateria Madera
Autor: Kuchinox
Zaczerpnięte z: Kuchinox
Podczas rutynowych porządków w łazience i kuchni przecieramy pobieżnie armaturę nie myśląc tym, czy wymaga specjalnej pielęgnacji. Kiedy na chromowanej powierzchni pojawiają się zarysowania, odbarwienia i zacieki, zwykle jest już za późno na stosowanie odpowiednich metod pielęgnacyjnych.
2013/01/14, 14:34