Baterie kuchenne i umywalkowe

Jesteś fanem przyszłościowych rozwiązań? Urządzasz teraz mieszkanie? Fantastycznie! Oto kilka porad dotyczących takich zakupów, jak baterie łazienkowe i kuchenne.Bateria umywalkowa bezdotykowa to cud techniki. Widząc tę nazwę na pewno zastanawiasz się, co też może ona oznaczać. To łatwe – zwyczajny kran posiada pokrętła, dzięki którym odkręca się wodę. Bateria umywalkowa bezdotykowa dostała zupełnie inne, innowacyjne rozwiązanie.
Włączona w całość fotokomórka wie, kiedy dajesz dłonie pod kran i strumień leci. Na dodatek zawsze ma odpowiednią temperaturę, jeśli oczywiście wcześniej taką ustawisz. Bateria umywalkowa bezdotykowa daje wielką oszczędność na opłatach za wodę, gdyż kiedy wyjmiesz ręce z umywalki, woda przestaje płynąć. Nie ma zatem ryzyka, że zostawisz nieuważnie lecącą wodę i zabulisz za zużycie, albo w najgorszym razie zalejesz swoje cztery kąty. Takie mądre oprzyrządowanie da radę zarówno w pomieszczeniu z wanną, jak i kuchni. Bezdotykowe rewelacyjnie spełnią swą funkcje i ułatwią robotę przy robieniu jedzenia.

Potrzebna ci dobra bateria wannowa? Oto kilka porad. Zrób skrupulatne pomiary metrażu twojej łazienki, a następnie wejdź do internetu i do Google wklep sformułowanie „bateria wannowa sprzedaż”. Dostaniesz oferty od kilkudziesięciu różnych sklepów, więc wybór nie będzie taki łatwy, jak mógłby się wydawać. Aby umilić nieco tę kwestię, w dalszej części tekstu wskazujemy dwie marki, na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę, kiedy będziesz nabywał baterie do łazienki.

O ile potrzebujesz sprawdzonych marek, zobacz stronę internetową firmy Hansgrohe. Artykuły tego dostawcy znajdziesz w ofercie hurtowni oraz na witrynie internetowej marki. Wartym uwagi producentem jest też Ferro Baterie.


Może zainteresują ciebie także

Baterie do kuchni oraz łazienki są naprawdę ważne

Bateria zlewozmywakowa
Autor: Inplus PR
Zaczerpnięte z: Inplus PR
Trzeba wydawać sobie sprawę z tego, że w kuchni zużywamy bardzo dużo wody, do tego jeszcze przeważnie wpuszczamy ją bezpośrednio do garnka albo czajnika. Dlatego właśnie baterie kuchenne, które podziwiamy, powinny oferować nam możliwość ruszania tym miejscem, z którego leci woda, tak abyśmy wciąż mogli pod niego ustawić garnek, do którego chcemy ją nalać. Co więcej taka bateria powinna posiadać odpowiednią wysokość, tak by łatwo było pod nią podstawić nawet wysokie naczynie, a dodatkowo również żeby woda do zlewozmywaka nie lała się ze zbyt sporej wysokości. Wielu ludzi poświęca też uwagę na to, że taka bateria powinna mieć jedno pokrętło do odkręcania wody, takie w którym od razu będzie mieścił się mieszalnik, a więc nie będziemy musieli się zamartwiać, że ciężko będzie nam ustawić odpowiednią temperaturę wody.
2013/01/14, 14:34